About blog

Na úvod...
Mischa's bookish world
je, jak jde možná poznat už jen z názvu (Mischin knižní svět) knižní blog založený 7.1.2012 z čisté lásky ke knihám, psaní recenzí a...
Zní to divně, že? No dobrá, nechme toho sentimentu, nikdy mi to moc nešlo. Myslím, že všichni známe ty chvíle, kdy toho už prostě máme nad hlavu, ale i tak se pustíme i do jiných věcí, protože prostě musíme. A taky chceme. Táhne nás to k sobě.
No, tak tohle jsem zažila já, když jsem začala už před delší dobou uvažovat o založení knižního blogu, protože ano, knihy mám moc ráda. Dlouhou dobu na mě ta myšlenka dorážela a neustále mě otravovala i v ne zrovna vhodných chvílích a já následně začala uvažovat, jak bych co udělala. Trvalo celkem dlouho, než jsem se k tomu dokopala a když už, tak doufám, že výsledek bude alespoň stát za to a vy se sem budete rádi vracet. :)

Co byste měli vědět...
Vyhrazuji si právo psát sem své subjektivní názory a pocity. Ne každá recenze bude sršet superlativy, pokud ovšem s mým názorem na danou knihu nesouhlasíte, lze to vyjádřit i lidsky, nemusíme se nervovat. Také bych byla ráda, kdybyste jakékoliv mé vlastní příspěvky či překlady (ať už anotací, či nějakých článků) nekopírovali bez mého svolení. Jsem ochotná vyhovět těm, kdo mě o to požádají a také mě v článku uvedou, ti, co to ovšem udělají bez mého svolení a sebemenšího odkazu na mě se budou smažit v pekle. (Trochu tvrdé? Ani ne.)
Obálky jak českých, tak anglických knih samozřejmě nejsou moje, nýbrž ze stránek nakladatelství či serveru GoodReads.

Pokud byste měli zájem mě zkontaktovat, tak buď můžete napsat do shoutboardu či komentář, nebo mě zkontaktovat na mém mailu mischa.1@seznam.cz